Σπίτι > Επικοινωνήστε μαζί μας
Τηλ: + 86-29-86105123
Φαξ: + 86-29-86513529
E-mail:Manager@rejeegroup.com
Διεύθυνση: Rm 10802, Block B, κτίριο Kairui, Σιάν οικονομική ζώνη ανάπτυξης, Κίνα.
Διαχείριση

Διευθυντής: Εύα Hui

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο:Eva@rejeegroup.com

Στέλεχος πωλήσεων

Στέλεχος πωλήσεων: Natalie

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο: Natalie@rejeegroup.com

Αντιπρόσωπος πωλήσεων

Αντιπρόσωπος πωλήσεων: Eric

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο:Eric@rejeegroup.com


Αντιπρόσωπος πωλήσεων: Βικέντιος

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο:Vincent@rejeegroup.com


Πωλήσεις Merchandiser

Πωλήσεις Merchandiser: Emma

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο:Emma@rejeegroup.com

Πωλήσεις Merchandiser: Θωμάς

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο:Thomas@rejeegroup.com

Εξυπηρέτηση μετά την πώληση

Εξυπηρέτηση μετά την πώληση υπηρεσία: Jason

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο:Jason@rejeegroup.com


Εξυπηρέτηση μετά την πώληση υπηρεσία: Kevin

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο:Kevin@rejeegroup.com


Τεχνικό προσωπικό

Τεχνικό προσωπικό: Alan

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο:Technical@rejeegroup.com


Ταμίας

Ταμίας: Τζούλια

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο:Julia@rejeegroup.com




Προϊόντα